بهینه سازی ارتباطات WAN

عملکرد شبکه ی گسترده را به حداکثر برسانید

با رشد ترافیک شبکه، عملکرد برنامه ها و هزینه های ترافیک اینترنت دو تا از بزرگ ترین چالش های فناوری اطلاعات (IT) که سازمان ها با آن روبرو هستند، می باشد. تاکنون، مدیران و مسئولین شبکه فاقد یک راه حل جامع برای نظارت و تامین امنیت منابع شبکه و پهنای باند بودند، در حالی که انتظارات کاربرها، سرعت و امنیت برنامه ها می باشد.

مدیریت هوشمندانه ی پهنای باند

بهینه سازی شبکه ی گسترده، پهنای باند را بین مرکز داده ها و دستگاه های ایستگاه پردازش گر، به وسیله ی الگوریتم فشرده ی پیشرفته، فایل کردن داده ها در حافظه ی پنهان جهت دستیابی سریع و روش های دیگر برای کاهش انتقال داده ها، کاهش می دهد. این نتایج در استفاده ی موثرتر پهنای باند و عملکرد بهتر برنامه ها تاثیرگذار هستند و هزینه های زیاد لینک شبکه ی گسترده بین مراکز داده ها را کاهش می دهند.

عملکرد بی نظیر

شرکت Fortinet بهینه سازی شبکه ی گسترده و حفاظت از تهدیدات متعدد را برای رسیدن به تمهیدات امنیتی یکپارچه ی FortiGate با یکدیگر ملحق می کند. همین امر باعث کاهش پیچیدگی و تعمیرات نگهداری که سازمان های فناوری اطلاعات با آن ها مواجه هستند، می شود. FortiGate از بهینه سازی شبکه گسترده و حافظه ی نهان وب (برای ذخیره‌سازی موقت از اسناد وب مانند صفحات HTML و تصاویر، به منظور کاهش استفاده از پهنای باند، کاهش بار سرور و کم شدن تاخیر در بارگذاری) می کند و این کار را به منظور بهبود عملکرد برنامه و امنیت عبور ترافیک، بین محل هایی در شبکه ی گسترده ی شما و یا بین محل هایی از سرور وب تان انجام می دهد.

ادغام یکپارچه

شما همچنین می توانید از واحد FortiGate به عنوان پراکسی وب ، کش سرور و به منظور بهبود عملکرد سرورهای وب استفاده کنید. راه حل های نقطه ی پایانی Fortinet همانند FortiClient از بهینه سازی شبکه های گسترده پشتیبانی می کنند و به طور کامل با تمهدیدات امنیتی یکپارچه ی FortiGate ادغام می شود.