شبکه خصوصی مجازی بر مبنای IPsec & SSL

دفاع در برابر تهدیدات

با توجه به افزایش تعداد تهدیدها ، ارتباطات ایمن بین شبکه های سازمانی ، کاری و بین شرکت ها و کاربران راه دور نسبت قبل اهمیت بیشتری پیدا کرده اند. رخنه در داده ها ، فاش شدن اطلاعات ، شبکه ها و سیستم های ویروسی ، هزینه ای معادل میلیاردها دلار در سال برای شرکت ها و سازمان های دولتی در پی دارد.

ارتباطات تان را ایمن کنید

شرکت Fortinet که تکنولوژی VPN آن ، امکاناتی را در اختیار سازمان ها قرار می دهد که به وسیله ی آن بتوانند ارتباطات ایمن و محرمانه را بین شبکه های متعدد و میزبان هایی که از IPsec و پروتکل لایه ی سوکت ایمن (SSL) و VPN استفاده می کنند ، برقرار کنند . هر دو خدمات VPN، از پردازش گر شبکه FortiASIC™ برای بالا بردن سرعت رمز گذاری و کشف رمز ترافیک شبکه استفاده می کنند . هنگامی که ترافیک شبکه رمزگشایی شد ، ابزار های ضد تهدید متعددی که شامل ضد ویروس ، سیستم جلوگیری از نفوذ ، کنترل برنامه ، فیلترینگ پست های الکترونیکی و فیلترینگ وب قابل اجرا و اعمال برای کل محتوای منتقل شده در کانال VPN می باشند.

انعطاف پذیر و پیاده سازی ایمن

کانال IPsec VPN به طور معمول در لایه سه ، یا پایین تر ، از مدل شبکه OSI تشکیل می شود. برای فعال سازی دستیابی راه دور به کامپیوتر ، FortiGate® ارتباطات رمز گذاری شده شبکه ای را بین کاربر راه دور با شبکه ی داخلی برقرار می کند . تنظیم و پیکربندی SSL VPN مستقل از ساختار زیربنایی شبکه در بالاترین سطح در مدل OSI راحت تر تنظیم و ارتباط برقرار می کنند . از آن جا که در حال حاضر پروتکل SSL در اکثر مرورگرهای وب به عنوان HTTPS بصورت پیش فرض قرار دارد ، هیچ تنظیمات اضافه ای برای نقطه پایانی مورد نیاز نیست . به راحتی می توان گفت هم SSL و هم کانال IPsec VPN ممکن است به صورت همزمان بر روی دستگاه مشترک FortiGate فعالیت کنند.

عملکرد بی نظیر

تکنولوژی های IPsec و SSL VPN بر روی پلتفرم Fortinet با خصیصه های امنیتی دیگری کاملا یکپارچه شده اند . خصیصه هایی همچون سیستم امنیتی فایروال ، ضد ویروس، فیلترینگ وب، پیشگیری از نفوذ ، ایجاد حفاظت و امنیت کلی تر و بیشتری را نسبت به دستگاههای امنیتی که فقط از امنیت VPN استفاده می کنند را فراهم می کند . راه حل های FortiGate VPN از نظر مقیاس منعطف بوده و عملکرد مورد نیاز هر سازمان را هر سایزی که باشد از SOHO/ROBO و تجارت های کوچک تا سازمان های بزرگ و ارائه دهندگان خدمات. دستگاه مدیریتی متمرکز FortiManager™، باعث ایجاد توانایی در مدیریت گسترده در پیاده سازی راهکارهای VPN بسیار پیچیده شامل هزاران سیستم FortiGate از یک کنسول واحد می شود.