سیستم یکپارچه مدیریت تهدیدات

سیستم عامل امنیت شبکه یکپارچه

مدیریت تهدید یکپارچه ی Fortinet و سیستم عامل امنیتی FortiGate امکاناتی را برای شما فراهم می آورند که بتوانید از شبکه ی خودتان با سریع ترین و جدید ترین تکنولوژی سیستم امنیتی firewall (دیوار آتشین) موجود در بازار، پشتیبانی نمایید. در ضمن این امکان هم برای شما وجود دارد که طیف وسیعی از تکنولوژی های امنیتی موجود را به منظور مجهز کردن محیط شبکه ی پویای خود، مستقر کنید.

تحکیم بدون مصالحه

Fortinet در امر مفهوم امنیت شبکه ی یکپارچه پیشگام بود و آن را از یک دهه قبل شروع کرده بود و تا رسیدن به صنعت آن را رهبری کرد. ما تکنولوژی های متعددی را به منظور افزایش پدیداری در برنامه های شما، داده ها و کاربران، در یک سیستم عامل امنیت واحد، ادغام نمودیم و این در حالی بود که فیلترینگ مازاد و خنثی را حذف کردیم. این نتیجه گیری در زمینه ی نظارت از طریق شبکه ی همراه با عملکرد افزایشی، توسعه پیدا کرده است.

عملکرد بی نظیر

سخت افزارها یا نرم افزارهای تک منظوره ی Fortinet بهترین عملکرد را در صنعت خود برای خواستار بیشتر محیط های شبکه ای ارائه می دهند. پردازشگر FortiASIC سفارشی، قدرتی که شما برای شناسایی محتوای مخرب در سرعت های چند گیگابایتی نیاز دارید را در اختیارتان می گذارد. ما ساختار یکپارچه مان را، مخصوصا برای تهیه و تدارک توان عملیاتی بسیار بالا و کاهش بسیار زیاد رکود نهفتگی (مثل تاخیر برای تقاضا برای داده و داده ارسالی از حافظه) توسعه داده ایم. روش منحصر به فرد ما، پردازش بسته های کوچک را به حداقل می رساند، این در حالی است که اسکن کردن داده ها برای جستجوی تهدید به درستی و به دور از هر گونه خطا اتفاق می افتد.

طیف گسترده ای از تکنولوژی

راه حل های امنیت شبکه ی FortiGate شامل طیف گسترده ای تکنولوژی در صنعت می شود تا توانایی سخت افزاری یا نرم افزاری مورد نیاز برای پشتیبانی از شبکه ی پویای شما در اختیارتان بگذارد. هر FortiGate شامل تکنولوژی های امنیتی حافظه ی اصلی کامپیوتر مثل سیستم های امنیتی Firewall (دیوار آتشین) ، پیشگیری از نفوذ، کنترل برنامه، فیلترینگ محتوای وب و VPN و همچنین نرم افزارهای ضدجاسوس افزار، بهینه سازی شبکه گسترده، بررسی هویت دو عاملی، برنامه های ضد هرزنامه ، و غیره.

قابلیت رویت و کنترل برنامه ها

راه حل های مدیریت مان برای تهدید که از عملکرد فوق العاده ای هم برخودار هستند، امکان رویتی را طبق محتوای قانونی برای شما فراهم می آورد که شما برای شناسایی تهدیدها به آن نیاز دارید، حتی از منابع قابل اعتماد و برنامه های مجاز. این پشتیبانی بی نظیر به این معنی می باشد که شما به برنامه های جدیدی، اجازه ی ورود به داخل شبکه تان را می دهید ولی آن ها به صورت خودکار، هر گونه محتوا و یا وضعیت مخرب را مسدود می کند.