راهکاره امنیتی IPv6

امنیت برای شبکه های IPv6

انتقال عمده از IPv4 به IPv6در حال انجام است و بیشتر دست اندرکاران شبکه و محتوا از IPv6 استقبال می کنند. تمامی سازمان ها به دلایل زیر، نیاز به کسب آگاهی در مورد آماده سازی IPv6 دارند:
  • برخی از دستگاه های امنیتی که وابسته به اینترنت نیستند هرگز از IPv6 پشتیبانی نمی کنند و باید جایگزین شوند
  • بسیاری از کمپانی های فروش تجهیزات امنیتی، پشتیبانی از IPv6 را محدود کرده اند زیرا منجر به ایجاد شکاف پنهانی در عمل حفاظت شده است.
  • به احتمال زیاد IPv6 هم اکنون از شبکه ی شما، مثل بسیاری از سیستم های دیگر ( مانند ویندوز7) به سادگی پشتیبانی می کند و پشتیبانی به وسیله ی IPv6 فعال شده است.
همان طور که میزان ترافیک IPv6 ( و تهدیدهای مبتنی بر IPv6) در شبکه ی شما رو به افزایش است، گسترش راه حل های امنیتی شبکه، ضروری به نظر می رسد که می تواند به اندازه ای که IPv4 می تواند، IPv6 هم می تواند همان سطح حفاظت را ارائه دهد.

عملکرد بی نظیر

Fortinet خدمات پشتیبانی IPv6 سخت افزاری را ارائه می دهد. بررسی و تحقیقات مستقل تا نقطه ی شکست، دستگاه های مجموعه ی مبتنی بر شاسی FortiGate5000، که توسط FortiGate-5101C بارگذاری شده توانایی پشتیبانی بیش از 500 گیگابایت بر ثانیه از حفاظت IPv6 را دارد. شما می توانید به دستگاه های FortiGate جهت ارائه ی حفاظت با سرعت بالا برای ترافیک های IPv6 همانند IPv4 استناد کنید.

رهبری صنعتی در امنیت IPv6

Fortinet به خاطر حمایت های اولیه ای که از IPv6 داشته، به عنوان یک رهبر در صنعت امنیت شبکه بوده است که موفق به دریافت تجهیزات IPv6 و گواهی نامه JITC در سال 2008 شده است. در ضمن ما موفق به دریافت گواهینامه USGv6 در سال 2011 شده ایم، تعهد ما به دو گروه از مشتریان مهم می باشد: حاملان ارتباط از راه دور جهانی و دولت ایالات متحده امریکا و حمایت از IPv6 برای ما همیشه یک اولویت بوده است.

ساختار دو توده ای FortiOS

سیستم عامل تک منظوره ی ما برای تمهیدات امنیتی یکپارچه ی گروه های شرکت FortiGate ، همان تکنولوژی های امنیتی هسته ی شبکه را از طریق IPv6 همان طور که از طریق IPv4 هم انجام می دهد، ارائه می کند. FortiOS یک ساختار دو توده ای را جهت ایجاد توانایی در پشتیبانی از IPv4 و IPv6 پیاده می کند که هم شناسایی می کند و هم به طور جداگانه IPv4 و IPv6 را برای ایجاد حداکثر رویت، مدیریت و نظارت بر شبکه روت می کند.

راه حل های امنیتی جامع

FortiOS از خط مشی سیستم امنیتی firewall IPv6 جهت حفاظت در برابر UTM برای ترافیک IPv6 استفاده می کند. ضد ویروس، فیلترینگ وب، فیلترینگ وب FortiGuard، فیلترینگ پست های الکترونیکی، فیلترینگ پست های الکترونیکی FortiGuard، جلوگیری از فاش شدن اطلاعات (DLP) و ویژگی های محافظت از VoIP، قابل فعال شدن در سیاست های دیوار آتشین IPv6 ا استفاده از پروفایل های UTM FortiOS عادی برای هر یک از ویژگی های UTM را می باشد. این نوع حفاظت برای کاربران IPv6 کاملا شفاف است.