کنترل نرم افزارهای تحت اینترنت

بدافزارها و تهدیدات پیچیده را متوقف کنید

برنامه های کاربردی وب2.0 مانند Facebook، Twitter و Skype در حال افزایش حجم و پیچیدگی شبکه ی ترافیک تان است و همین طور در حال واگذاری سازمان شما به نسل جدید تهدیدات مبتنی بر وب و بدافزارها است. امروزه اهمیت نظارت و کنترل بر تجارت و داد و ستد تان را بیشتر از قبل حس می کنید، نظارتی که با استفاده از برنامه های کابردی شبکه های اجتماعی تحت وب و خدماتی بر پایه ی شبکه های رایانه ای مانند اینترنت که الگویی تازه برای عرضه، مصرف و تحویل خدمات رایانشی با به کارگیری شبکه ارائه می‌کند یا به اختصار خدماتی مبتنی بر ابر؛ (ابر در اینجا استعاره از شبکه یا شبکه ‌ای از شبکه ‌های وسیع مانند اینترنت است که کاربر معمولی از پشت صحنه و آنچه در پی آن اتفاق می‌افتد اطلاع دقیقی ندارد مانند داخل ابر) برای حفاظت از اطلاعات حساس و حفظ انطباق با مقررات دولت و بهترین روش ها در صنعت.

بلوک های مخرب

تشخیص سیستم امنیتی(دیوار آتشین) firewallقدیمی و ایجاد محدودیت برای برنامه های پورت، پروتکل و آدرس IP سرور نمی تواند بلوک های مخرب و یا رفتارهای غیر طبیعی در بسیاری از برنامه های کابردی تحت وب را تشخیص دهد. نسل جدید تکنولوژی سیستم امنیتی firewall (دیوار آتشین) مربوط به شرکت Fortinet با کنترل برنامه شما را وادار به شناسایی و کنترل برنامه های کاربردی بر روی شبکه ها و نقاط پایانی بدون در نظر گرفتن پورت، پروتکل و آدرس IP سرور استفاده شده، می کند. به شما یک دید بی نظیر و کنترل بر برنامه های ترافیک حتی برنامه های ناشناخته از منابع ناشناخته را می دهد.

تجزیه و تحلیل رفتاری

تجزیه و تحلیل رفتاری، ارتباط کاربر نهایی، و طبقه بندی برنامه را می توان برای شناسایی و محدود کردن استفاده از برنامه در سطح کم مورد استفاده قرار داد. رمزگشاهای ، شبکه های ترافیک را به منظور شناسایی برنامه های کابردی که در تلاش برای مخفی کردن فعالیت هایشان از طریق کانال می باشند، رمز گشایی و بررسی می کنند. یک مرتبه، ترافیک شبکه رمزگشایی می شود و برنامه های کاربردی به وسیله ی کد مجوز مخصوص خودشان قابل شنایی می شوند و شکل دهی ترافیک را می توان برای ایجاد محدودیت و یا ممانعت از برنامه های غیر اولویت و ترافیک به کار برد.

پایگاه داده های کنترل برنامه ی FortiGuard

کنترل برنامه ی Fortinet بر یکی از بزرگ ترین پایگاه های داده برای کد مجوز مخصوص برنامه های موجود اعمال نفوذ می کند- پایگاه داده های کنترل برنامه ی FortiGuard. همین قضیه شما را قادر به کنترل بیش از 3100 برنامه های مختلف تحت وب، برنامه های نرم افزاری، خدمات شبکه و پروتکل های ترافیک شبکه می کند. خدمات FortiGuard به روز رسانی برنامه ها را به طور منظم اجرا می کند تا به تمهیدات امنیتی شبکه ی یکپارچه ی FortiGate و اطمینان از در دسترس بودن آخرین کد مجوز مخصوص کنترل برنامه Fortinet به صورت همیشگی برسد.

ادغام یکپارچه

کنترل برنامه برای مدیریت نمایش تکنولوژی های جدید مبتنی بر اینترنت که امروزه شبکه ها را بمبماران کرده است، بسیار ضروری می باشد. از آن جا که تمامی تکنولوژی های امنیتی Fortinet به صورت درون سازمانی توسعه یافته اند، کنترل برنامه ی Fortinet به صورت یکپارچه با تکنولوژی های امنیتی دیگر Fortinet شامل پیشگری از نفوذ کار می کند.